Extra jaarvergadering 1 maart 2025

Beste leden van de Belangenvereniging t’ Oldehof en Peerdewask, vrijwilligers en overige belangstellenden.

Ondanks de aanwezigheid van 19  leden hebben we het quorum van 3/4 van het aantal leden van 45 leden niet gehaald waardoor er geen rechtsgeldig besluit kon worden genomen rondom de fusie en daarna de opheffing van de Belangenvereniging. Hierdoor is een extra ledenvergadering nodig op 1 maart om 11.00 uur in het Raifhoeske. 

Bij dezen worden jullie uitgenodigd voor de extra ledenvergadering op 1 maart in het Raifhoeske bij de Ripperdaheerd aan de Hamrik nr. 2.

Voor deze extra ledenvergadering kunnen de aanwezigen een rechtsgeldig besluit nemen met 2/3 meerderheid volgens de statuten. Er geldt dan geen aanwezigheidsquorum van 3/4 van het aantal leden.

Er zijn slechts 2 agendapunten:

  1. Verslag van de vergadering van 8 februari 2025 (zie hieronder).
  2. Fusie met de Stichting Winsum Zuidoost en de daarmee gepaard gaande opheffing van de vereniging. 

U kunt uw stem ook uitbrengen met een machtiging aan een van de leden die aanwezig kan zijn op 1 maart.  Leden mogen maximaal 2 gemachtigde stemmen in brengen in de besluitvorming. Voorbeeld van een machtiging is te vinden onder aan deze pagina.  

Met vriendelijke groet namens het bestuur van de Belangenvereniging ’t Oldehof en Peerdewask.

Peter Dijkstra voorzitter.